SNK 1020/S2020 – Siistem ortopedik mo njaaweeki mum tolnii e mooftirgel ngel alaa ɓuuɓri e batiri jaawɗo
Sifaa
| Parameeter | Matinol |
| Dabare | 1020/2020 |
| Sifaa Motor | Brushless, ko timmuɗo |
| Njaaweendi | 0-680 njaaweeki (±15%) |
| Torque yaltoore | ≥8,5 N/M |
| Doole yaltugol | ≥180W |
| Toɓɓere Noddaango | ≤45 dB |
| Ɓooygol nguleeki | ≤25°C |
| Chuck Diyamtere | 0-8mm (ina waawi wayleede) |
| Diametre Shaft Hollow | Ø4,5mm |
| Teddol | 1450g |
| Bater | Sony 12v 2600mAh litiyum |
| Waktu Charging | Hojomaaji 60 (caggal timmungal) |
| Doggol radiyee |
|
| Sterilisaasiyoŋ | Otoklaaf ina waawi waɗeede e 134°C (batiri ina woodi) |
| Garanti | Lebbi 18 (kuulal), lebbi 6 (batiri) |
| Seedeeji | ISO 13485, FDA, CE |
Limtol
Karallaagal Motoruuji ɗi ngalaa ɓuuɓri toowndi
Zero Toppitagol & Duuɓi:Motor brushless timmuɗo siilaaɗo ina itta broosuuji karbon, ustude ɓooygol e dowtime golle nde yettinta≥180W doolebe≥8,5 N/M njuuteendingam laabi naamniiɗi ko wayi no fiɓnde fracture.
Konngol njaaweeki laaɓtungol:±15% njaaweeki laaɓal ina ɗaɓɓi darnde e nder ɓuuɓri ɓuuɓndi, ustude bonnugol ƴiye.
Golle deƴƴuɗe:Ha≤45dB, drill ɓeydata focus suudu operation e wellitaare muñal.
Optimized ngam Trauma & Opereeji Ortopedi
Faandaare ɓuuɓri (Ø4.5mm):Seamlessly ina hawra e ɓoggi ardotooɗi ngam laaɓtude cannulated jokkere enɗam.
Chuck mo waawi ittude (0-8mm):Bits drill customizable ina addana en waɗde geɗe keewɗe e nder laabi, gila e fusiyoŋ ɓalndu haa e moƴƴitingol jokkondire.
Jaawgol Jaawngol:Ko SonyBatiri litiyum 12V 2600mAhcharges timmuɗo e nderHojomaaji 60, ballitooɗo globalAC ko 100 haa 240V
Hoolaare toɓɓere safaara
Otoklaaf (134°C):Sterilize junngo (batiri ina heen) ngam heblude porotokolle tiiɗɗe ngam haɓaade ñawu nguu.
Doggol radiyee Ina tabitina laaɓal ɓuuɓgol e ustude baasal laabi.
Garanti tiiɗɗo:Garanti kuutorgal lebbi 18 e batte batte lebbi 6 ina kollita hoolaare SNK e juutgol nguurndam geɗe.
mbaydi Detaay
Teknik Ƴellitaare & Solutions Surgical
Innjiniyaaruuji e kaɓirɗe Premium
Motor mo alaa broos:Design timmuɗo, ɓuuɓɗo ngam juutde nguurndam (50,000+ waktuuji).
Ko woni e nder safaara:Chuck njamndi mboɗeeri (HRC53 hardness) e galleeji ɗi mborosaaji ndartaaki ina ɗaɓɓi sterilité e duumingol.
Mahdi ergonomik:Teddeendi ballondiral (1,45kg) ina usta ŋakkere seernaaɓe e nder golle juutɗe.
Kuutorɗe
Operation Trauma:Fiksaasiyoŋ vis kanyula, ɓuuɓri nder reedu, moƴƴitingol ɓuuɓri.
Koolkisagol ortopedi:Kuutorɗe ɓalndu, lomtooji jokkondire.
Toppitagol Emergency e Ambulatory:Design portable ngam nokkuuji kilinik jaawɗi.
Hol ko waɗi Surgeons ina hoola SNK?
Nafoore njoɓdi:Itta lomtingol broosuuji, taƴa njoɓɗeele juutɗe fotde 40%.
Ɗooftaare winndere ndee:KawriISO 13485,FDA, beNDUtolnooji kisal e golle.
Ko arata yeeso:Ina yahdi e SNK yaajde e jokkondire seppooji.






Motor mo alaa broos
Moto Karbon
Lomto (geɗe)
Ultra Toowɗo haa jooni