SNK Siistem doole ortopedik kuutorteeɗo no feewi – ɓuuɓri jaawndi, sawru oscillating & Kit cranial ngam laaɓndal seppo
Sifaa
| Parameeter | Matinol |
| Sifaa Motor | Brushless, ko timmuɗo |
| Doole yaltugol | ≥180W |
| Teddeendi junngo | 1450 g |
| Toɓɓere Noddaango | ≤75 dB |
| Ɓooygol nguleeki | ≤25°C |
| Drill Jaawɗo Toowɗo | 0-1250 % (±15%), Ƴeekirgal ≥4,5 N/M |
| Drill mo njaaweeki hakkundeeji | 0-850 % (±15%), Ƴeekirgal ≥6,8 N/M |
| Drill ko leelɗo-jaawɗo | 0-300 njuuteendi (±15%), doole ≥10 N/M |
| Sawru ɓuuɓndu | 500 ɓuuɓol/hoore |
| Drill koppi | 0-850 % (±15%), Ƴeekirgal ≥6,8 N/M |
| Siistem Chuck | Ko waawi seertude, ko otoklaaf |
| Seedeeji | ISO 13485, FDA, CE |
Limtol
Motor Brushless mo alaa ko nanndi e mum
Siistem SNK oo ko...moteur brushless timmuɗoina itta broosuuji karbon, ina yettina180W+ doolebezero ɓuuɓri,alaa lomtiiɓe, be50,000+ waktuuji nguurndam. Nafooje teeŋtuɗe :
Toppitagol Zero:Alaa ɓoornagol broos ina usta dowtime e njoɓdi juutndi fotde 50% e mootorɗe gaadanteeje.
Noppi e nguleeki ɓurtuki:Gollirta ko e...≤75dB(ɓuri deeƴde e aspirateur) e ɓeydagol nguleeki junngo≤25°C, ustude baasal ñawɗo e ŋakkeende seernaaɓe.
Torque toowɗo e nder njaaweeki:Ina jokki10 N/M njuuteendihay e 300 RPM ngam ƴellitde ƴiye laaɓtuɗe e fiɓnde vis.
Multi-Attachment Opereeji keewɗi
Jaawgol mawngol (0-1250 RPM):Ideal ngam yaawde ɓuuɓnude ƴiye e ɓuuɓnude.
Jaawgol hakkundeewol/leelngol (0-850/300 RPM):Yettii haa...8 Alaa/Mbe10 N/M njuuteendingam naatgol vis jokkondirɗo.
Sawru ɓuuɓndu (12 500 fiyre/min):Ina addana ƴiye ɓuuɓɗe e lomtinande jokkondire.
Jokkondire ɓalndu:Kuutorɗe laaɓtuɗe ngam neurosurgery e remodeling ɓalndu.
Ergonomik & Sterilisaasiyoŋ-Taƴre Design
Juuɗe ɓuuɓɗe:Ha45 kiloo, ina usta tampere e nder golle juutɗe.
Chuck mo seertata:Waɗde waylooji kuutorɗe jaawɗe e sterilisaasiyoŋ otoklaaf.
Kaɓirɗe safaara:Aaludere e polimeruuji biocompatible ina ɗaɓɓi duumingol e ɗooftaare.
mbaydi Detaay


Teknik Ƴellitaare & Solutions Surgical
Innjiniyaaruuji laaɓtuɗi
Motorde timmunde:Design mo dust-proof ngam kisal suudu operetor e nguurndam juutɗam.
Konngol laaɓtungol:±15% njaaweeki laaɓal e nder denndaangal mbaadiiji ngam heɓde njeñtudi jokkondire.
Ɗooftaare winndere ndee:KawriISO 13485,FDA, beNDU
Kuutorɗe Opereeji
Ortopedi:Feewnitde ɓuuɓri, fusiyoŋ ɓalndu, artroplastie jokkondire.
Trauma e hoore:Miijo hoore, taƴgol e nder sahaa ɓuuɓɗo, opereeji moƴƴitingol.
Daabaaji e Dental:Adaptable ngam laabi keertiiɗi.
Hol ko waɗi suɓaade SNK?
Nafoore njoɓdi:Itta lomtingol broosuuji e ustude njoɓdi nguurndam.
Jaɓɓungal Futuro-Seede:Ina yahdi e jokkondire seppooji SNK yaajɗi.
Design Cafrirɗo-Centrique:Nanngugol ballondiral e jokkondire laaɓtuɗe ina ɓeyda laaɓal laabi.
Teskorde sakkitiinde
ESNK Siistem doole ortopedik kuutorɗe keewɗe ɗe ngalaa broosina semmbina seernaaɓe ekarallaagal kesal,keewal, bekoolkisagol ngol ustata njoɓdi. Gila e nokkuuji trauma haa e kilinikuuji keertiiɗi, darnde SNK e laaɓal e newingol ina ɗaɓɓi batte ɓurɗe toowde, ɗum noon ko ɗum suɓngo timmungo wonande kippuuji seppooji jamaanu.








Motor mo alaa broos
Moto Karbon
Lomto (geɗe)
Ultra Toowɗo haa jooni