SNK Saw Oscillateur S1040/S2040 – Taƴoowo ƴiye ortopedik toowɗo e mootor mo alaa broos & Charging jaawɗo
Sifaa
| Parameeter | Matinol |
| Dabare | S1040/S2040 |
| Sifaa Motor | Brushless, ko timmuɗo |
| Ɓooygol Oscillaasiyoŋ | 0-12 500/hoore (±15%) |
| Doole yaltugol | ≥180W |
| Toɓɓere Noddaango | ≤75 dB |
| Ɓooygol nguleeki | ≤25°C |
| Teddol | 1450g |
| Bater | Sony 12v 2600mAh litiyum |
| Waktu Charging | Hojomaaji 60 (caggal timmungal) |
| Sterilisaasiyoŋ | Otoklaaf ina waawi waɗeede e 134°C (batiri ina woodi) |
| Garanti | Lebbi 18 (kuulal), lebbi 6 (batiri) |
| Seedeeji | ISO 13485, FDA, CE |
Limtol
Motorde Brushless toownde
Zero Toppitagol & Duuɓi:Motorde brushless udditiinde timmunde ina itta broosuuji karbon, ina usta dowtime e yettinde≥180W doolengam ƴettude ƴiye ɗe njiɗaa no feewi.
Konngol njaaweeki laaɓtungol:±15% njuuteendi oscillation ina ɗaɓɓi taƴe laaɓtuɗe e nder mbaydiiji ƴiye ɓutte walla denndaaɗe.
Nguleeki & Noddaango ɓurngo famɗude:Gollirta ko e...≤75dB(ɓuri deeƴde e drills standard) e ɓeydagol nguleeki≤25°C, ɓeydude OR focus e kisal ñawɗo.
Optimized ngam Opereeji Ortopedi & Trauma
Ƴeewirde toownde (12 500/min):Ina addana taƴgol ƴiye jaawngol, laaɓtungol ngam lomtaade jokkondire, ustude ɓuuɓri ɓalndu, e feewnude mborosaaji.
Jaawɗo-Waylude Laabi Saw:Ina yahdi e lampaaji seppooji kuutorteeɗi ngam waawde huutoraade geɗe keewɗe e nder laabi.
Jaawgol Jaawngol:Ko SonyBatiri litiyum 12V 2600mAhcharges timmuɗo e nderHojomaaji 60, ballitooɗo e...AC ko 100 haa 240Vjokkondire voltage aduna.
Hoolaare & Ɗooftaare Medical-Grade
Otoklaaf (134°C):Sterilize junngo (batiri ina heen) ngam yahdude e tolnooji haɓaade ñawu nguu.
Leefɗo & Ergonomik:Ha45 kiloo, kuutorgal ngal ina usta ŋakkeende seernaaɓe e nder golle juutɗe.
Garanti yaajɗo:Garanti kuutorgal lebbi 18 e batte batte lebbi 6 ina kollita darnde SNK e kalite.
mbaydi Detaay
Teknik Ƴellitaare & Solutions Surgical
Innjiniyaaruuji e kaɓirɗe Premium
Motor mo alaa broos:Design timmuɗo, dust-proof ngam juutde balɗe (50,000+ waktuuji golle).
Ko woni e nder safaara:Koɗorɗe njamndi mboɗeeri e geɗe biocompatible ina ɗaɓɓi sterilité.
Jaggugol Balans:Ergonomik peewniraa ngam ɓeydude ɗowgol e nder nokkuuji seppooji toowɗi.
Kuutorɗe
Opereeji ɓalli:Lomtingol jokkondire (hip, koppi), fusiyoŋ ɓalndu, osteotomiiji.
Trauma & Toppitagol Jaawngol:Amputaasiyoŋ, feewnitagol ƴiye, ƴettugol ƴiye.
Daabaaji e Dental:Adaptable ngam haajuuji keertiiɗi e seppooji.
Hol ko waɗi Surgeons ina hoola SNK?
Nafoore njoɓdi:Alaa lomto broos ustata njoɓdi nguurndam fotde 40%.
Ɗooftaare winndere ndee:KawriISO 13485,FDA, beNDU
Design mo woni e yeeso:Ina yahdi e SNK yaajde e jokkondire seppooji.







Motor mo alaa broos
Moto Karbon
Lomto (geɗe)
Ultra Toowɗo haa jooni