SNK Trauma Hollow Bone Drill S1010/S2010 – Siistem Ortopedik Kanyulaajo Jaawɗo Jaawɗo e Motor mo alaa Broos & Batiri Jaawɗo
Sifaa
| Parameeter | Matinol |
| Dabare | 1010/2010 |
| Sifaa Motor | Hollow-shaft mo alaa broos, mo ɓuuɓnaaka haa timmi |
| Njaaweendi | 0-1250 njaaweeki (±15%) |
| Torque yaltoore | ≥5,8 N/M |
| Doole yaltugol | ≥180W |
| Toɓɓere Noddaango | ≤45 dB |
| Ɓooygol nguleeki | ≤25°C |
| Chuck Diyamtere | 0-8mm (ina waawi wayleede) |
| Diametre Shaft Hollow | Ø4,5mm |
| Teddol | 1450g |
| Bater | Sony 12v 2600mAh litiyum |
| Waktu Charging | Hojomaaji 60 (caggal timmungal) |
| Doggol radiyee |
|
| Sterilisaasiyoŋ | Otoklaaf ina waawi waɗeede e 134°C (batiri ina woodi) |
| Garanti | Lebbi 18 (kuulal), lebbi 6 (batiri) |
| Seedeeji | ISO 13485, FDA, CE |
Limtol
Karallaagal Motorde Brushless jahrungal yeeso
Zero Toppitagol & Toowgol Nafoore:Moto brushless timmuɗo siilaaɗo ina itta broosuuji karbon, ustude ɓooygol e dowtime e nder yettinde≥180W doolebe≥5,8 N/M njuuteendihay e njaaweeki ɓurtuki (1250 RPM).
Konngol laaɓtungol:±15% njaaweeki laaɓal ina ɗaɓɓi golle dartiiɗe e nder laabi celi ko wayi no fiɓnde ɓuuɓri walla fusiyoŋ ɓalndu.
Noppi e nguleeki ɓurtuki:Gollirta ko e...≤45dB(ɓuri deeƴde e ɓuuɓri) e ɓeydagol nguleeki≤25°C, ɓeydude OR wellitaare e kisal ñawɗo.
Design keso ngam opereeji Trauma
Ɓoggol ɓuuɓngol (Ø4,5mm):Seamlessly ina hawra e ɓoggi ardotooɗi ngam ɓuuɓde laaɓtunde e nder jokkondire vis cannulated.
Chuck mo waawi seertude e waylo-waylo yaawngo:Ina wallita drill bits haa8mm(customizable) ngam huutoraade geɗe keewɗe e nder laabi.
Batiri toowɗo golle:Ko SonyBatiri litiyum 12V 2600mAhina rokka charging yaawɗo (60 minit) e nguurndam juutɗam, ballitoowal aGaranti lebbi 6.
Duuɓi & Ɗooftaare Medical-Grade
Otoklaaf (134°C):Sterilize junngo (ina heen batte) ngam haɓaade ñawu nguu.
Doggol radiyee Ina tabitina laaɓal ɓuuɓgol e ustude bonnugol ƴiye.
Seedeeji winndereeji:Ɗooftaade e...ISO 13485,FDA, beNDU
mbaydi Detaay
Teknik Ƴellitaare & Solutions Surgical
Kaɓirɗe Premium & Innjiniyaaruuji
Motor mo alaa broos:Design timmuɗo, ɓuuɓɗo ngam juutde balɗe (50,000+ hours).
Alloys toɓɓere safaara:Chuck njamndi mboɗeeri (HRC53 hardness) e galle mo ɓuuɓnataa.
Jaggugol Ergonomik:Teddeendi ballondiral (1,45kg) ina usta ŋakkere seernaaɓe e nder kuutoragol juutngol.
Kuutorɗe
Operation Trauma:Feewnugol ɓuuɓri, jokkondire gonɗe e ƴiye, jokkondire nder ƴiye.
Koolkisagol ortopedi:Lomtooji jokkondire, kuutorɗe ɓalndu.
Toppitagol Emergency e Ambulatory:Design portable ngam nokkuuji jaawɗi.
Hol ko waɗi suɓaade SNK?
Nafoore njoɓdi:Alaa lomto broos ustata njoɓdi juutndi fotde 40%.
Golle Jaawɗe:60-minit chargeur e...AC ko 100 haa 240Vjokkondire ngam huutoraade winndere ndee.
Marke hoolaare:Garanti kuutorgal SNK lebbi 18 e batte batte lebbi 6 ina kollita hoolaare nde alaa ɗo haaɗi.






Motor mo alaa broos
Moto Karbon
Lomto (geɗe)
Ultra Toowɗo haa jooni