SNK S2150 Sternum Saw – Kuutorgal toowngal ngam ƴettude ƴiye ɗe ngalaa ɓuuɓri ngam seppooji ɓernde e ɓuuɓri
Sifaa
| Parameeter | Matinol |
| Dabare | S2150 |
| Sifaa Motor | Brushless, ko timmuɗo |
| Taƴde Keewgol | 0-10 000 CPM (ina waawi wayleede) |
| Doole yaltugol | ≥180W |
| Toɓɓere Noddaango | ≤75 dB |
| Ɓooygol nguleeki | ≤25°C |
| Chuck sifaa | Ko yaawi ittude, ko otoklaaf |
| Teddol | Design ergonomik ɓuuɓɗo (teddeende laaɓtunde ina foti tabitineede) |
| Bater | Litiyum-iyon baawɗo golle toowɗe (ina yahda e njuɓɓudi SNK) |
| Waktu Charging | Hojomaaji 60 (ina yahdi e jolngo yaawngo) |
| Sterilisaasiyoŋ | Otoklaaf ina waawi waɗeede e 134°C (batiri ina woodi) |
| Garanti | Lebbi 18 (kuulal) |
| Seedeeji | ISO 13485, FDA, CE |
Limtol
Karallaagal Motorde Brushless jahrungal yeeso
Zero Toppitagol & Duuɓi:Motor brushless timmuɗo siiltinaaɗo ina itta broosuuji karbon, ina tabitina50,000+ waktuuji golle ɗe ngalaa toppitagole dokkal doole jokkondirɗe (≥180W) ngam laabi ɓurɗi naamnaade.
Konngol njaaweeki laaɓtungol:Taƴre njuɓɓudi (0-10 000 CPM) ina rokka seernaaɓe mbaawka ɓurka moƴƴude ngam sternotomiiji ɓuuɓɗi walla reseksiyoŋaaji jaawɗi.
Noppi e nguleeki ɓurtuki:Gollirta ko e...≤75dB(ɓuri deeƴde e sawruuji seppooji gaadoraaɗi) e ɓeydagol nguleeki≤25°C, ɓeydude OR kisal e focus.
Optimized ngam ƴellitaare kardiyotorasik
Taƴre toownde (10 000 CPM):Ina addana ƴettude ƴiye laaɓtuɗe, laaɓtuɗe ngam heɓde sternal e nder opereeji ɓernde.
Chuck mo waawi seertude e waylo-waylo yaawngo:Lomtingol ƴiye ngam kuutorɗe ceertuɗe, gila e ƴettugol ƴiye haa e peewnugol mborosaaji.
Faandaare ergonomik:Pewnugol leeɓngol e ballondiral ina usta tampere seernaaɓe e nder golle juutɗe.
Kisal & Ɗooftaare Toɓɓere Safaara
Otoklaaf (134°C):Sterilize junngo (batiri ina heen) ngam heɓde porotokolle tiiɗɗe ngam haɓaade ñawu nguu.
Seedeeji winndereeji:Ɗooftaade e...ISO 13485, FDA, e CEtolnooji kisal e golle.
Garanti yaajɗo:Garanti kuutorgal lebbi 18 ina ɗaɓɓi hoolaare juutnde.
mbaydi Detaay
Teknik Ƴellitaare & Solutions Surgical
Innjiniyaaruuji e kaɓirɗe Premium
Motor mo alaa broos:Ko timmi, mahdi ndi duƴƴe ndartaaki e alloyuuji cafrirɗi ɗi ndartaaki mboros.
Siistem njuɓɓudi nguleeki:Coowal kuuɓtodinngal ina haɗa nguleeki ɓurtuki e nder kuutoragol jokkondirngol.
Design mo ndiyam waawataa:Ina tabitina golle e nder nokkuuji seppooji ɓuuɓɗi.
Kuutorɗe
Opereeji ɓernde:Sternotomiiji, ƴettugol ƴiye, e laabi keɓgol ɓuuɓri.
Trauma e Ortopedi:Peewnugol ɓuuɓri e nder sahaa ɓuuɓɗo, taƴgol.
Daabaaji e toppitagol keeringol:Adaptable ngam seppooji daabaaji e haajuuji seppooji niche.
Hol ko waɗi seernaaɓe suɓaade SNK?
Nafoore njoɓdi:Itta lomtingol broosuuji, usta njoɓdi nguurndam fotde 40%.
Design Cafrirɗo-Centrique:Jaggugol ngol ɓuuɓnataa e jokkondire laaɓtuɗe ina ɓeyda laaɓal laabi.
Soklaaji batiri:Ina yahdi e njuɓɓudi batte SNK jaawndi ngam golle ɗe taƴaaka.






Motor mo alaa broos
Moto Karbon
Lomto (geɗe)
Ultra Toowɗo haa jooni